poniedziałek, 18 czerwca 2012

Chusteczki do pupy?!?!?!


Witajcie!
Dzisiaj tak po połowie - przepis na maseczkę nawilżającą i szybki trik na wykorzystanie chusteczek dla niemowląt (ja ich używam również do czyszczenia szpilek, ale to się raczej obejdzie bez nagrania ;)).

Naturalnie - film o dezynfekcji i film o terminach ważności, żeby nie było, że nie uprzedzam ;)

Jeśli nie chcecie ekstra kupować takich chusteczek - polecam wykorzystać ręcznik papierowy. Działa całkiem spoko, znacznie szybciej wysycha, ale z braku laku da radę :D

Składniki na maseczkę:
- hydrolat - 25ml -mój jest z róży bułgarskiej. Można zastąpić wodą różaną lub sokiem z aloesu ze sklepów ze zdrową żywnością.

- dowolnie wybrany olej pielęgnacyjny - 5ml -moje oleje też są z NP, ale w tym wypadku wykorzystałam olejek z Essential Care, którego recenzję możecie sobie obejrzeć TUTAJ

- .dowolnie wybrana glinka - pół łyżeczki do herbaty :D - O co za niespodzianka! Też kupiłam ją w NP :D

Tutaj macie kilka linków do moich baaaaaaaardzo starych filmów o glinkach (Ostrzegam lojalnie jakość jest porażająco marna!):

http://www.youtube.com/watch?v=8EsJhQGo8I8

http://www.youtube.com/watch?v=JOAfyfjHJHQ

http://www.youtube.com/watch?v=_dlsf0kUrO4

http://www.youtube.com/watch?v=TtfhtsCFRCk

Ja tam gdzieś mówię, że nie wiem dlaczego nie wolno pozostawić glinki do wyschnięcia - teraz już wiem - wyschnięta może spowodować podrażnienia.

OSTATNI RAZ ODPOWIEM NA TO PYTANIE: 
NIE, TO NIE PRAWDA, ŻE GLINEK NIE WOLNO MIESZAĆ METALOWĄ ŁYŻECZKĄ. 
TO BZDURA :D 
W CIĄGU TYCH KILKU SEKUND (A NAWET KILKU MINUT) NIE MA MOŻLIWOŚCI, ŻEBY ZASZŁA REAKCJA, W KTÓREJ GLINKA MAGICZNYM SPOSOBEM PRZEJMIE METAL Z ŁYŻECZKI LUB NAGLE STRACI SWOJE WŁAŚCIWOŚCI. POWAŻNIE. NAWET GANDALF BIAŁY BY TAKIEJ SZTUKI NIE DOKONAŁ. ANI CZARODZIEJE Z HEROES III. ANI WIEDŹMA HORPYNA Z "OGNIEM I MIECZEM". KONIEC.

Pozdrawiam!
P.

3 komentarze:

  1. Anonimowy17:02

    Co do tej Horpyny nie byłabym taka pewna...

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy18:24

    masz fb ? :)

    OdpowiedzUsuń