poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Kubeczek menstruacyjny - moje doświadczenie :)


Hej!
Dzisiaj mam dla Was wyjątkowy odcinek. Coś zupełnie innego, za to jak zwykle po mojemu.
Mam nadzieję, że film okaże się dla kogoś pomocny :)
Pozdrawiam!
P.

6 komentarzy:

 1. Anonimowy08:48

  Jestem z ciebie dumna. Bo się przełamałaś i odważyłaś opowiedzieć wszystko. Bardzo ci dziękuję za wszystkie cenne informacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Paniiii, film poszedł wek, pod naporem inteligentnych komentarzy? ;) zarzuć choć linkiem do sklepu, bo chyba dorosłam do zmiany, a wolalabym coś sprawdzonego. Uprzejmie proszę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój jest stąd: https://www.drogeria-ekologiczna.pl/ i tu mi Pani mocno pomogła. Film musiałam zmienić na prywatny, bo poziom najpierw pieprznął o podłogę, a potem zaczął drążyć szlak ku wnętrzu Ziemi. Zablokowałam komentarze na trochę, ale niestety ludzie je po prostu przenosili na kolejny proponowany odcinek i się to nie kończyło. Miałam już dość. Może odcinek wróci, jak trochę dobrego wychowania się rozniesie po użytkownikach internetu.

   Usuń
  2. Bardzo żałuję, że odcinek zniknął, ponieważ oglądałam go kiedyś i teraz przez zakupem chciałam do niego wrócić. Wielka szkoda, że internet jest często siedliskiem znudzonych, zakompleksionych, zamkniętych poglądowo ludzi. Tobie jednak dziękuję, że go zrobiłaś i mam nadzieję, ze wróci, bo jestem przekonana, że wielu z nas pomógłby przy wyborze. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Podpisuje się pod tym co napisała Keari. chciałam wrócić do niego a tu klops. Naprawdę nie rozumie czemu w ludziach jest tyle podłości i chęci to oceny i komentowania. Chce to oglądam, nie podoba mi się nie oglądam kogoś lub danego filmu. Po co od razu wszystko złośliwie komentować i zniechęcać kogoś do kolejnych wypowiedzi czy odcinkòw. Cóż zrobić, do bycia kulturalnym nikogo się nie zmusi, zwłaszcza w Internecie.d o bycia inteligentnym tym bardziej. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:40

  Jestem w takiej samej sytuacji jak dziewczyny. Ciesze się że nagrałaś ten filmik, a mi udało się go obejrzeć jeszcze zanim zniknął. Był bardzo pomocny, najważniejsze informacje zakodowałam w głowie ale oczywiście zapomniałam w jakim sklepie się zaopatrzyłaś. Na szczęście jest jeszcze blog :)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń