wtorek, 10 listopada 2015

Pomysły na prezent | ROZDANIE Tade | CzarszkaHej!
Seria świątecznych filmów ruszyła!
Jeszcze więcej pomysłów na prezent! Jeszcze więcej nagród w rozdaniach!

Więcej o produktach Tade: http://www.tadepolska.pl/

Zasady:
1. Konkurs tylko dla subskrybentów mojego kanału.
2. W rozdaniu przewidziano nagrody dla 4 zwycięzców.
3. Osoby nieletnie muszą uzyskać zgodę rodziców na udział w rozdaniu.
4. Żeby wziąć udział w konkursie należy zostawić komentarz pod tym filmem. W komentarzu napiszcie, który zestaw najbardziej się Wam podoba oraz komu chcielibyście go podarować i dlaczego.
5. Można zostawiać jeden komentarz dziennie.
6. Rozdanie trwa od wtorku 10.11.2015. do wtorku 17.11.2015.
7. Wyniki pojawią się na moim FB 18.11.2015.
8. Na wiadomość od zwycięzców będę czekać przez 3 dni od momentu ogłoszenia wyników. Jeśli w tym czasie się nie zgłoszą - wylosuję kolejne osoby.
9. Nagroda zostanie wysłana wyłącznie na adres na terenie Polski.

Powodzenia!
P.

1 komentarz:

  1. Anonimowy15:14

    Witaj Czarszko !!!
    Swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami chciałabym rozpocząć. Do tej pory zupełnie nie zwracałam uwagi na składy kosmetyków. Dopiero od niedawna zaczęłam czytać różne blogi kosmetyczne, między innymi bardzo polubiłam Twój i dowiedziałam się z nich jak ważna jest analiza składów danego kosmetyku. Nie zdawałam sobie sprawy ile w kosmetykach pielęgnacyjnych i nie tylko może być CHEMII itd. Przeraziło mnie to i postanowiłam coś z tym zrobić. Będę powoli przerzucać się na kosmetyki pochodzenia naturalnego i sprawdzać ich działanie. Myślę, że będzie o wiele, wiele skuteczniejsze dla mojej wrażliwej skóry. Bardzo spodobał mi się zestaw z mydłem czarnym ,aleppo i rękawicą. Mydła są bardzo chwalone i pomyślałam, że może sprawiłabym sobie, sama dla siebie taki piękny naturalny prezent. Taką małą przyjemność. Moi bliscy nie umieją kupować mi prezentów, mówią sama sobie coś kup. A teraz jest szansa aby dostać prezent od Ciebie. Jeśli uznasz droga Czarszko, że to Ja mogłabym wygrać ten zestaw zostawiam swój email: beatasury@vp.pl

    OdpowiedzUsuń